سقف شیشه ای

سقف شیشه ای چیست؟ هر پنجره مسطحی که با یک زاویه در سقف قرار می گیرد یک نورگیر سقفی یا سقف اسکای لایت به حساب میآید که می تواند بر روی سقف های تخت یا شیبدار نصب شود. پنجره اسکای لایت علاوه بر اینکه نور زیادی را به خانه شما وارد می کنند، می توانند از نظر معماری چشمگیر به نظر برسند و ویژگی واقعی را به خانه شما اضافه کنند.با افزایش محبوبیت نشیمن و آشپزخانه با پلان باز امروزه خانه‌های زیادی را با نمای اسکای لایت می‌بینیم. اگر به دنبال یک سبک معاصر هستید قیمت اسکای لایت بدون قاب با ابعاد بزرگ بهترین انتخاب به نظر می رسند. اگر بالکن دارید اما دوست دارید نور از بالا به داخل فضای نشیمن شما وارد شود، سقف اسکای لایت گزینه خوبی است. همچنین راه رفتن روی نورگیرها که در میان معماران محبوب است، ویژگی چشمگیری را در سقف صاف ایجاد می کند.

سقف اسکای لایت استاندارد

سقف اسکای لایت شیشه ای مسطح در بررسی اولیه، مقرون به صرفه ترین انتخاب هستند. محبوب ترین طراحی این نوع پنجره اسکای لایت نصب چندین پنجره نورگیر در یک امتداد است تا در این صورت سیل نور را در فضا به حداکثر برسانید.

پنجره اسکای لایت مدولار: پنجره‌های اسکای لایت مدولار را می‌توان در انواع نورگیر سقفی مسطح استفاده کرد و یک وسعت شیشه‌ای متشکل از چند نورگیر را ارائه میدهد. نمای اسکای لایت مدولار که اغلب در دیوارهای جانبی دیده می شوند مجموعه ای از نورگیرها هستند که توسط یک تکیه گاه فولادی باریک به هم متصل می شوند. آنها معمولاً بدون قاب هستند، بنابراین نمای قابل مشاهده یک سبک معاصر است. با تعبیه پنجره اسکای لایت مدولار، می توانید جلوه ای از سقف شیشه ای تا حدود 10 متر طول و 2 متر عرض ایجاد کنید. اتاق های رو به شمال ممکن است از نورگیر سقفی مدرن بزرگ برای به حداکثر رساندن نور بهره مند شوند.

سقف شیشه ای اسکای لایت را با چه ابعادی انتخاب کنیم؟

اندازه به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابتدا باید بودجه خود را در نظر بگیرید. اگر بودجه کمتری دارید، نورگیر سقفی کوچکترو مقرون به صرفه تر خواهد بود.

از نظر طراحی چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟
قاب‌های مینیمال و طراحی های بدون قاب به طور فزاینده‌ای برای سقف شیشه ای محبوب هستند زیرا با ورود حداکثر میزان نور به خانه همچنین ویژگی‌های امروزی را نیز حفظ میکنند.اگر به دنبال طراحی مدرن برای آشپزخانه خود هستید، اسکای لایت مدولار بزرگ بسیار محبوب هستند.

نمای اسکای لایت من چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟
ویژگی های مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را در پنجره خود قرار دهید که به قیمت اسکای لایت اضافه می کند. در اینجا رایج ترین موارد وجود دارد.حتی چند نورگیر کوچکتر به طور چشمگیری باعث افزایش نور در فضا می شود.

قیمت اسکای لایت؟
جهت اسعلام قیمت با شماره های داخل سایت تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.