سقف شیشه ای | تولید پروفیل پنجره اسکای لایت

,
سقف شیشه ای

سقف شیشه ای چیست؟ هر پنجره مسطحی که با یک زاویه در سقف قرار می گیرد یک نورگیر سقفی یا سقف اسکای لایت به حساب میآید که می تواند بر روی سقف های تخت یا شیبدار نصب شود. پنجره اسکای لایت علاوه بر اینکه نور زیادی را به خانه شما وارد می کنند، می توانند از نظر معماری چشمگیر به نظر برسند و ویژگی واقعی را به خانه شما اضافه کنند.با افزایش محبوبیت نشیمن و آشپزخانه با پلان باز امروزه خانه‌های زیادی را با نمای اسکای لایت می‌بینیم. اگر به دنبال یک سبک معاصر هستید قیمت اسکای لایت بدون قاب با ابعاد بزرگ بهترین انتخاب به نظر می رسند. اگر بالکن دارید اما دوست دارید نور از بالا به داخل فضای نشیمن شما وارد شود، سقف اسکای لایت گزینه خوبی است. همچنین راه رفتن روی نورگیرها که در میان معماران محبوب است، ویژگی چشمگیری را در سقف صاف ایجاد می کند.

سقف شیشه ای بزرگ

سقف اسکای لایت استاندارد

سقف اسکای لایت شیشه ای مسطح در بررسی اولیه، مقرون به صرفه ترین انتخاب هستند. محبوب ترین طراحی این نوع پنجره اسکای لایت نصب چندین پنجره نورگیر در یک امتداد است تا در این صورت سیل نور را در فضا به حداکثر برسانید.

 

پنجره اسکای لایت مدولار: پنجره‌های اسکای لایت مدولار را می‌توان در انواع نورگیر سقفی مسطح استفاده کرد و یک وسعت شیشه‌ای متشکل از چند نورگیر را ارائه میدهد. نمای اسکای لایت مدولار که اغلب در دیوارهای جانبی دیده می شوند مجموعه ای از نورگیرها هستند که توسط یک تکیه گاه فولادی باریک به هم متصل می شوند. آنها معمولاً بدون قاب هستند، بنابراین نمای قابل مشاهده یک سبک معاصر است. با تعبیه پنجره اسکای لایت مدولار، می توانید جلوه ای از سقف شیشه ای تا حدود 10 متر طول و 2 متر عرض ایجاد کنید. اتاق های رو به شمال ممکن است از نورگیر سقفی مدرن بزرگ برای به حداکثر رساندن نور بهره مند شوند.

 

نمای اسکای لایت

انواع سقف اسکای لایت

سقف اسکای لایت استاندارد

سقف شیشه ای مسطح در بررسی اولیه، مقرون به صرفه ترین انتخاب هستند. محبوب ترین طراحی این نوع پنجره نصب چندین پنجره نورگیر در یک امتداد است تا در این صورت سیل نور را در فضا به حداکثر برسانید.

پنجره اسکای لایت مدولار

پنجره‌های اسکای لایت مدولار را می‌توان در سقف‌های مسطح استفاده کرد و یک وسعت شیشه‌ای متشکل از چند نورگیر را ارائه میدهد. اسکای لایت مدولار که اغلب در دیوارهای جانبی دیده می شوند مجموعه ای از نورگیرها هستند که توسط یک تکیه گاه فولادی باریک به هم متصل می شوند. آنها معمولاً بدون قاب هستند، بنابراین نمای قابل مشاهده یک سبک معاصر است. با تعبیه اسکای لایت مدولار، می توانید جلوه ای از سقف شیشه ای تا حدود 10 متر طول و 2 متر عرض ایجاد کنید.

سقف شیشه ای اسکای لایت را با چه ابعادی انتخاب کنیم؟

اندازه به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابتدا باید بودجه خود را در نظر بگیرید. اگر بودجه کمتری دارید، نورگیر سقفی کوچکترو مقرون به صرفه تر خواهد بود.

از نظر طراحی چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟
قاب‌های مینیمال و طراحی های بدون قاب به طور فزاینده‌ای برای سقف شیشه ای محبوب هستند زیرا با ورود حداکثر میزان نور به خانه همچنین ویژگی‌های امروزی را نیز حفظ میکنند.اگر به دنبال طراحی مدرن برای آشپزخانه خود هستید، اسکای لایت مدولار بزرگ بسیار محبوب هستند.

نمای اسکای لایت من چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟
ویژگی های مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را در پنجره خود قرار دهید که به قیمت اسکای لایت اضافه می کند. در اینجا رایج ترین موارد وجود دارد.حتی چند نورگیر کوچکتر به طور چشمگیری باعث افزایش نور در فضا می شود.

قیمت اسکای لایت؟
جهت اسعلام قیمت با شماره های داخل سایت تماس بگیرید

سقف شیشه ای

 

 

نمای اسکای لایت من من چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟

ویژگی های مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را در پنجره خود قرار دهید که به قیمت اسکای لایت اضافه می کند. در اینجا رایج ترین موارد وجود دارد.

ثابت یا باز می شود

ممکن است به دلایل امنیتی یک نمای سقف شیشه ای ثابت داشته باشید یا ممکن است هرگز نیاز به تهویه نداشته باشید به خصوص اگر پنجره های باز در آن فضا را دارید. در غیر این صورت ایده خوبی است که بتوانید پنجره نورگیر خود را باز کنید تا هوا به گردش درآید. بازشو های دستی مقرون به صرفه تر هستند و در نورگیرهایی که  در دسترس است به خوبی کار می کنند.اما بازشو های برقی زمانی که نورگیر غیرقابل دسترس است رایج است حتی برخی از سیستم ها بسته به شرایط آب و هوایی به طور خودکار باز و بسته می شوند. همچنین می توانید انتخاب کنید که پنجره سقفی کشویی یا لولایی باشد.

با چه ابعادی سقف شیشه ای را انتخاب کنم؟

اندازه به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابتدا باید بودجه خود را در نظر بگیرید. اگر بودجه کمتری دارید، نورگیر کوچکترو مقرون به صرفه تر خواهد بود حتی چند نورگیر کوچکتر به طور چشمگیری باعث افزایش نور در فضا می شود. توجه دیگر باید این باشد که چه مقدار نور به فضا می خواهید. اگر اسکای لایت شما رو به جنوب است، ممکن است به دلیل گرمای بیش از حد، نورگیر خیلی بزرگ را نخواهید. اتاق های رو به شمال ممکن است ازاسکای لایت بزرگ برای به حداکثر رساندن نور بهره مند شوند.

از نظر طراحی چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟
قاب‌های مینیمال و طراحی های بدون قاب به طور فزاینده‌ای برای سقف شیشه ای محبوب هستند زیرا با ورود حداکثر میزان نور به خانه همچنین ویژگی‌های امروزی را نیز حفظ میکنند. اگر به دنبال طراحی مدرن برای آشپزخانه خود هستید، اسکای لایت مدولار بزرگ بسیار محبوب هستند.

سقف شیشه ایی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *