پروفیل فریم لس

پروفیل فریم لس از جنس آلومینیوم میباشد زیرا آلومینیوم فلزی سبک و با استحکام بالا است. این فلز در برابر خوردگی بسیار مقاوم است و عموماً یکی از پایدارترین مصالح ساختمانی محسوب می شود. شیشه فریم لس برروی شبکه ای از قوطی های آهنی 40.40  که در نمای ساختمان زیر سازی شده اند، توسط لقمه های آلومینیومی ثابت شده و همچنین با قراردادن لاستیک های هوابندی و آب بندی میتوان پنجره ها را ایزوله ساخت. ایمن سازی پنجره (اطمینان از امنیت در برابر سرقت) با استفاده از شیشه ایمنی تک جداره یا شیشه ایمنی چند جداره انجام می شود. با استفاده از فناوری آلومینیوم ترمال بریک و قرار دادن عایق حرارتی در بین پروفیل داخلی و خارجی در سیستم های درب و پنجره عملکرد حرارتی آن نیز تضمین می شود.

  • پروفیل فریم لس

مقاوم در برابر اشعه یو وی

مقاوم در برابر زنگ زدگی

اجرا پانل های شیشه ای با ابعاد بزرگ

چرا قیمت فریم لس در مقایسه با سایر پنجره دوجداره آلومینیومی ارزان تر است؟

قیمت فریم لس را میتوان با در نظر گرفتن مقدار آلومینیوم کمتر در ساخت این محصول که دارای قیمت پایین تری در مقایسه با سایر سیستم های پنجره دوجداره آلومینیومی داشته باشد. نمای فریم لس 100٪ بدون فریم نیست بلکه با حداقل فریم قابل مشاهده(فریم های آلومینیومی باریک) یا فریم های مخفی همراه است. در این محصول  فریم های آلومینیومی دور تادور شیشه در کارخانه ساخته می شوند سپس برروی نمای ساختمان که از قبل توسط قوطی های آهنی 40.40 به طور دقیق شبکه بندی شده است،نصب میشود. نصب آسان، اتصالات کم و سبک بودن وزن پروفیل های آلومینیومی از دیگر دلایل قیمت پایین پنجره فریم لس میباشد. قیمت سیستم های درب و پنجره شرکت های مختلف با هم متفاوت میباشد بنابراین هنگام انتخاب محصول مورد نظرو مقایسه آن از حداقل سه شرکت مختلف لیست قیمت تهیه فرمایید. برای کسب اطلاع قیمت سیستم فریم لس میتوانید با شماره های زیردر تماس باشید.

جهت استعلام قیمت فریم لس و مشاوره فنی میتوانید با شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

قیمت فریم لس

از مزیت نمای فریم لس استفاده از پروفیل های آلومینیومی ظریف و باریک است که باعث ایجاد نمای شیشه ای یک پارچه و حداقل فریم آلومینیومی قابل مشاهده در نما شده وهمین امرباعث افزایش بیشترزیبایی نمای ساختمان میشود.