پروفیل کرتین وال مناسب ترین متریال در نمای ساختمان

پروفیل کرتین وال دارای ویژگی های معماری بالا میباشد که عمدتا در ساختمانهای تجاری مرتفع از  پروفیل نمای کرتین وال استفاده می شود. این پوشش ها اغلب شامل فریم های آلومینیومی هستند که همراه با مصالح مختلف صنعتی مانند شیشه، پانل های کامپوزیت آلومینیومی، سرامیک، سنگ مرمر و غیره بر روی نما نصب میشوند. پروفیل آلومینیوم کرتین وال در واقع لامل های آلومینیومی با سطح مقطع خاص و آلیاژ مشخص میباشند که توسط فرآیند اکستروژن تولید میشود. این پروفیل ها به عنوان نگهدارنده بر روی نما نصب شده و شیشه ای که قرار است به عنوان نما استفاده شود به جای نصب بروی ساختمان، برروی ساختار پنجره کرتین وال نصب شده بنابراین بار اضافی بر ساختمان اضافه نمیشود و باعث افزایش مقاومت ساختمان در برابر زلزله می شود. مهمترین ویژگی پروفیل های کرتین وال برای تولید پروفیل آلومینیوم عبارتند ازعایق حرارتی، عایق رطوبت، عایق صدا و سبک وزن بودن است.

مقاوم در برابر اشعه یو وی

مقاوم در برابر زنگ زدگی

مناسب ترین نمای شیشه ایی

کرتین وال چیست؟

کرتین وال چیست نوعی سیستم پوشش غیر سازه ای بر نمای بیرونی ساختمان است. همچنین پروفیل آلومینیوم کرتین وال جزو ساختار اصلی ساختمان نیست به عبارت دیگر، بار مرده ساختمان را کاهش می دهد زیرا به جز وزن خود و نیروی باد وزن دیگری را تحمل نمی کند. پروفیل کرتین وال علاوه بر زیبایی نما، در برابر نفوذ آب، تبادل گرما و سرما، نوسانات فشار باد، نیروی زلزله به دلیل ساختار خاص آن بسیار مقاوم است. به طور کلی، پروفیل کرتین وال از دو ماده اصلی تشکیل شده است. اول ساختار اصلی که شامل نگهدارنده آلومینیومی است و دوم مواد پرکننده، که می تواند شیشه یا هر چیز دیگری باشد. طراحان این نوع  پنجره کرتین وال را بر اساس پروفیل های آلومینیومی اکسترود شده که لامل نامیده میشود طراحی می کنند وداخل آن را عموماً از شیشه به عنوان مواد پر کننده بین قابهای پروفیل نمای کرتین وال استفاده می کنند.

کرتین وال چیست

مقاوم ترین نمای شیشه ایی ساختمان

انواع پروفیل کرتین وال به دلیل اینکه سازه ایی بسیارسبک است باعث کاهش بار کلی ساختمان شده و همچنین مقاومت خوبی در برابر زلزله دارا میباشد. این محصول قابلیت اجرا در انوع پوشش های سطحی از جمله رنگ های پودری، آنادایزینگ، طرح چوب و…میباشد بنابراین هرگز دچارخوردگی و تغییر رنگ نمیشود و ماندگاری بالایی دارد. در نهایت از نظر نصب، زیبایی و همچنین از نظر قیمتی قیمت پروفیل آلومینیوم کرتین وال نسبت به سایر نماها مناسب تر است. 

قیمت پروفیل کرتین وال

قیمت پروفیل کرتین وال یک فرصت ویژه برای مشتریان مجتمع صنعتی آلومتکنیک میباشد. زیرا میتوانید خریدی بی واسطه و مقرون به صرفه و محصولی با کیفیت از تولید کننده مقاطع پروفیل آلومینیوم کرتین وال داشته باشید. این مجموعه انواع پروفیل کرتین وال را به صورت اختصاصی در ابعاد و اندازه های مختلف و با استفاده از بیلت فابریک به روش اکستروژن تولید کرده و در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. به علاوه امکان انجام خدمات انواع پوشش های سطحی شامل آنادایزینگ، پودری، پوشش های طرح چوب و.. از خدمات دیگر این مجموعه با سابقه میباشد. روش های متفاوتی برای نصب پنجره کرتین وال وجود دارد که این روش ها به دو عامل اصلی بستگی دارد، که شامل در نظر گرفتن استحکام ساختاری نما و طرح های ارائه شده توسط معمار پروژه است. نصب پروفیل نمای کرتین وال فرایندی است که باید با افراد متخصص انجام شود.

قیمت پروفیل کرتین وال