پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک یک انتخاب محبوب در میان طراحان است زیرا نه تنها بادوام است بلکه به لطف شیشه های دو جداره عایق بیشتری نیز ارائه می دهد.  پنجره دو جداره از دو لایه پانل شیشه ای تشکیل شده و فاصله ی بین شیشه ها با گازآرگون پر میشود بنابراین باعث حداقل هدایت گرما میشود. اگر محل زندگی شما آب و هوای بسیار سردی را تجربه می کند، پنجره های آلومینیومی دوجداره از ورود هوای سرد به داخل خانه جلوگیری می کند و در عین حال هوای گرم داخل خانه را نیز مسدود می کند. کلیه پنجره ها در خانه های مدرن به دلیل مقررات دولتی دارای شیشه دو جداره هستند و این امر به خانه ای گرمتر کمک می کند.

انواع مدل پنجره دوجداره مانند پنجره تک جداره در انواع بازشوها موجود میباشد.

پنجره دوجداره و ویژگی های آن

پنجره دوجداره  و مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی


آلومینیوم در برابر عناصرجوی، خوردگی مقاوم است و زنگ نمی زند پنجره دوجداره دارای دوام بالایی هستند، زیرا به لطف پوشش های سطحی اجرا شده عملکرد و زیبایی خود را در طول عمر خود حفظ می کنند. خبر خوب این است که آلومینیوم با توجه به هزینه آن در واقع برای ماندگاری و دوام ساخته شده است.

مقاومت بالا در برابر وزن


پروفیل آلومینیوم سبک ترین نوع فلزی است که می توانید پیدا کنید. اما این سبکی مقاومت آن را کمک نمیکند در نتیجه شما محدودتی در انتخاب ابعاد شیشه برای پنجره های خود ندارید.

مقاومت بالا در برابر گرما و سرما


وقتی آلومینیوم با شیشه های دوجداره عایق ترکیب می شود ازدست دادن گرما و  ورود هوای سرد به خانه شما را محدود میکند. در کنار گزینه‌های شیشه‌ای مناسب، پنجره های آلومینیومی مجهز به فناوری ترمال بریک می‌تواند به شما کمک کند تا هزینه‌های قابل توجهی از هزینه‌های انرژی خود را کاهش دهید.