پروفیل آلومینیوم

یکی از ویژگی هایی که در پروفیل آلومینیوم صنعتی حائز اهمیت است استحکام و دوام پروفیل ها میباشد که در نتیجه پروفیل های آلومینیومی بسته به نوع کاربرد و هدف طراحی به سه دسته کلی تقسیم می شوند  که در ادامه به آن میپردازیم.ویژگی پروفیل آلومینیوم علیرغم وزن کم، سختی و مقاومت بسیاری از خود نشان می دهند به همین دلیل گزینه خوبی برای استفاده با مقاصد صنعتی خواهند بود. این نوع پروفیل در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد. مهندسان پروفیل ها را با دقت طراحی و اصلاح می کنند و هرروزه مورد آزمایش و تحقیق قرار می گیرند تا به بهترین فرمول و جدیدترین آیتم ها دست یابند. بیشترین کاربرد پروفیل آلومینیوم صنعتی در تولید صلاح های نظامی، تولید لوازم آشپزخانه، چراغ های خطی، میز و صندلی اداری و غیره میباشد.

پروفیل آلومینیوم صنعتی

تنوع بیشتر در تولید انواع پروفیل آلومینیومی

پروفیل آلومینیوم صنعتی  و ساختمانی به دلیل استحکام و مقاومت بالا در ابعاد و اندازه های متنوعی ساخته و پرداخته می شوند. این نکته برای ساخت درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک ساختمان نکته کلیدی است چرا که به این ترتیب امکان تولید انواع مدل پنجره دوجداره فراهم شده و می توان  با تولید انواع پروفیل آلومینیوم ترمال بریک تنوع بیشتری در ساخت سیستم های جدید درب و پنجره اختصاص دهیم .بیش از 60 درصد محصولات تولید شده در این دسته قرار می گیرند. درب و پنجره آلومینیومی، نمای فریم لس، پروفیل آلومینیومی مبلمان اداری، لوله آلومینیومی، پروفیل آلومینیوم پارتیشن اداری و… در این دسته قرار می گیرند که 80 درصد تولید پروفیل معماری با هدف ساخت درب و پنجره آلومینیوم است. در مجموعه ی آلوم تکنیک طراحی پروفیل پنجره آلومینیومی با بهترین نوار های پلی آمید عایق حرارتی تولید و عرضه می شوند.

پروفیل آلومینیوم صنعتی

پروفیل آلومینیوم صنعتی و ویژگی آن در ساخت پنجره

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی با مقاطع مختف باعث شده است که طراحی پنجره های ساخته شده با تنوع بیشتری همراه باشد. امروزه استفاده از درب آلومینیومی کشویی، نمای شیشه ای، پنجره دوجداره ترمال بریک و همچنین پنجره دو جداره کشویی سرتاسری در ابعاد وسیع باعث شده است که تحول عظیمی در دکوراسیون و طراحی ساختمان ها صورت گیرد. مزایای پروفیل آلومینیوم موجب شده است که گزینه مناسبی برای جایگزینی سایر فلزات در صنعت شود. شکل پذیری بالا و همچنین وزن سبک در کنار قیمت مناسب باعث محبوبیت زیاد پروفیل های آلومینیومی شده است.امروزه استفاده از پروفیل آلومینیوم برای ساختمان های اداری و مسکونی گزینه مناسبی است، همچنین با اجرای خدمات پوششی از جمله آنادایزینگ آلومینیوم و خدمات رنگ پودری بر روی پروفیل آلومینیوم که باعث ایجاد تنوع در ظاهر پنجره متناسب با کاربری و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان شود. در نتیجه ظاهر زیبا و همچنین قابلیت ایجاد پنجره های دوجداره برای حفظ انرژی، استحکام و مقاومت بالای پروفیل ها باعث شده است که تقاضا برای خریداری هرروز بیشتر شود.

پروفیل آلومینیوم صنعتی

خدمات قابل ارائه در پروفیل آلومینیوم صنعتی

  1. آنادایزینگ آلومینیوم
  2. خدمات رنگ پودری
  3. پوشش های دکورال
  4. پولیشینگ و براشینگ

ساختار مقاطع پروفیل آلومینیوم را می توان به طور گسترده ای در زمینه های مختلف صنعتی بکار برد که عمدتاً مزایای خاص خود را دارند. پروفیل آلومینیوم صنعتی ابتدا از نظرظاهری مورد توجه صنعت تولید قرار می گیرند. اغلب مشتریان در مراحل خرید پروفیل های آلومینیومی از کیفیت آنها مطلع نیستند. در بعضی موارد، بسیاری از متقاضیان برای صرفه جویی در هزینه آلومینیوم های ارزان قیمت را انتخاب می کنند که ممکن است منجر به ترک خوردگی و یا تغییر رنگ به مرور زمان شوند. ارائه مشاوره در انتخاب نوع پروفیل مورد نیاز شما از جمله خدمات ما است. همچنین خدمات رنگ پودری ، آنادایزینگ آلومینیوم ، برش و متصل کردن پروفیل ازجمله خدماتی است که می توانید هرکدام از آنها را بصورت سفارشی بخواهید و از خدمات تخصصی ما بهره مند شوید.

پروفیل آلومینیوم صنعتی